Nowości Nowości

Selma 13 sierpnia na kanale Canal + Family razem z PolskaHD.TV!

12 Aug,2016

DRAMAT BIOGRAFICZNY, Wielka Brytania/USA, 2014. Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla. W roku 1965 walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma wyrusza marsz protestacyjny. Zostaje on brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe, które działa z polecenia gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth), słynącego z rasistowskich poglądów. Poruszająca relacja telewizyjna pokojowej demonstracji, sprawia, że do Selmy przyjeżdżają rzesze ludzi o różnym kolorze skóry i wyznaniu. Wielotysięcznemu tłumowi przewodzi sam King. Prezydent USA, Lyndon Johnson (Tom Wilkinson), szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi.


Zanim się rozstaniemy 13 sierpnia na kanale Canal + Film razem z PolskaHD.TV!

12 Aug,2016

KOMEDIA ROMANTYCZNA, USA, 2014. Młoda mężatka, Brook (Alice Eve), musi wsiąść do pociągu, który odjeżdża z Nowego Jorku do Bostonu o 1:30. Za wszelką cenę chce być w domu przed mężem, żeby uniknąć kolejnego konfliktu. Niestety, kobieta zostaje okradziona - traci pieniądze i telefon, nie wsiada też do pociągu. Swoją pomoc oferuje jej uliczny muzyk, Nick (Chris Evans). Początkowo Brook nie jest zachwycona propozycją, jednak w końcu ją przyjmuje. Para rozpoczyna nocną wędrówkę po mieście. Oboje nie wiedzą, że ta noc odmieni ich życie. Chris Evans - gwiazda serii "Kapitan Ameryka" oraz "Avengers" - jest jednocześnie reżyserem i odtwórcą głównej roli. Film na podstawie scenariusza Ronalda Bassa, twórcy oscarowego "Rain Man".


Niepokonany 3: Odkupienie 13 sierpnia na kanale TV Puls razem z PolskaHD.TV!

12 Aug,2016

FILM SENSACYJNY, USA, 2010. Osadzony w więzieniu Uri Boyka (Scott Adkins), niegdyś mistrz nielegalnych walk skazańców, dochodzi do zdrowia po poważnej kontuzji kolana. Kiedy uważa, że znów jest zdolny do rywalizacji, wyzywa na pojedynek obecnego mistrza - Sykowa (Esteban Cueto). Pokonuje go i zajmujego jego miesce w międzynarodowym turnieju, w którym mają wystąpić więźniowie z różnych części świata. Stawka zawodów jest bardzo wysoka. Zwycięzca odzyska bowiem upragnioną wolność. Boykę czeka jednak niezwykle trudne zadanie. Przeciw sobie będzie miał bowiem nie tylko najlepszych zawodników z różnych zakątków globu, ale także przekupione władze gruzińskiego więzienia, w którym odbywają się brutalne mistrzostwa.


Podłość 13 sierpnia na kanale Ale Kino + razem z PolskaHD.TV!

12 Aug,2016

DRAMAT OBYCZAJOWY, Francja/Niemcy, 2013. Dowódca supertankowca Marco Silvestri (Vincent Lindon) zostaje pilnie wezwany do Paryża. O pomoc prosi go jego zrozpaczona siostra Sandra (Julie Bataille), której mąż Jacques (Laurent Grévill) właśnie popełnił samobójstwo. Na domiar złego jej córka Justine (Lola Créton) została zgwałcona i porzucona naga na jednej z głównych ulic Paryża. Winą za wszystkie tragedie Sandra obarcza Edouarda (Michel Subor) - wpływowego biznesmena i znajomego rodziny. Kapitan, podżegany przez siostrę, postanawia zemścić się za wszystkie nieszczęścia i udaje się do apartamentu, w którym mieszka żona i syn bogacza. W ramach odwetu Marco chce uwieść kobietę, piękną Raphaëlle (Chiara Mastroianni). Jego plan zawodzi jednak w momencie, kiedy na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jego siostry i prawdziwych powodów tragedii... W roli głównej nagrodzony Złotą Palmą w Cannes za film "Miara człowieka" Vincent Lindon.


IO Rio 2016 - Kolarstwo torowe 13 sierpnia na kanale TVP 1 razem z PolskaHD.TV!

12 Aug,2016

31. Letnie Igrzyska Olimpijskie odbywają w Rio de Janeiro (Brazylia). Gospodarz igrzysk został wybrany na 121. sesji MKOl, 2 X 2009 r. w Kopenhadze. W igrzyskach bierze udział ponad 10 500 sportowców z 206 Narodowych Komitetów Olimpijskich.Moje konto